O Nas

O Nas

Aktualności
Kim Jesteśmy
Laboratorium
Dane Adresowe
1 sierpnia - Światowy Dzień Karmienia Piersią

 

Ciąża to najpiękniejszy okres w życiu kobiety. Kiedy na świat przychodzi dziecko, każda mama stara się zadbać o jego zdrowie i bezpieczeństwo. Kobiecy pokarm jest dobrem luksusowym, zawierającym pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie, które całkowicie pokrywa wszelkie potrzeby małego człowieka. Luksus ten pozwala na zbudowanie niesamowitej więzi emocjonalnej między mamą i jej maleństwem oraz wpływa na prawidłowe kształtowanie flory jelitowej u noworodka. Poza tym, Drogie Mamy, zawsze mamy go ze sobą!

Nie musimy martwić się o podgrzanie wody, w celu przygotowania mieszanki. Zdarza się też tak, że nie możemy obdarować malucha swoim mlekiem - korzystajmy wtedy z banków mleka, które są i tworzą się w Polsce.

Pamiętajcie, żeby odpowiednio odżywić mineralnie Wasz organizm ‒ pomoże w tym Analiza Pierwiastkowa Włosów, dzięki której dowiecie się jakie niedobory i nadmiary makro i mikroelementów ma Wasz organizm. Odpowiednia dieta i suplementacja, przyjmowana już w trakcie ciąży, sprawi, że będziecie kwitnąć, a Wasz maluszek zostanie odpowiednio odżywiony już w pierwszych momentach życia.

Z okazji Światowego Dnia Karmienia Piersią, przydającego 1 sierpnia, życzymy wszystkim mamom i ich dzieciom wytrwałości w pokonywaniu trudów codzienności i korzystania z dobrodziejstwa natury, jakim jest pokarm mamy jak najdłużej.

Polecamy również przeczytanie bloga dr. Puczkowskiego

 

Dzień-Karmienia-Piersią-2