O Nas

O Nas

Aktualności
Kim Jesteśmy
Laboratorium
Dane Adresowe
 9 września - Międzynarodowy Dzień Urody

Dwudziesty pierwszy wiek wraz z osiągnięciami globalnej cywilizacji narzucił nam styl życia, który zdominowany jest osiągnięciami nauki i przemysłu. Wykreował w naszej świadomości wzorzec piękna, który nie jest zgodny z potrzebami metabolicznymi młodych kobiet i mężczyzn.

Prawa ekonomii nie powinny decydować o tym jak wyglądamy, co jemy i w jaki sposób się leczymy, tylko prawa natury.

uroda23

Podążając za życiem, wybieramy proste rozwiązania, które wszechobecne są w massmediach. Wybieramy to, co przychodzi nam z łatwością, nie myśląc o konsekwencjach w przyszłości.

Żywimy się w fast-foodach. Jeżeli ćwiczmy to przez chwilę, jeżeli zjemy jabłko to tylko po to, by przegryźć je ciasteczkiem.

Jeżeli zadbamy o nasze wnętrzne to będziemy piękni na zewnątrz. Uroda przemija, a zdrowie jest tylko jedno! 

Jeżeli łamią Wam się paznokcie, wypadają włosy, cera zrobiła się szara, to znaczy, że Wasz organizm jest źle odżywiony. Analiza Pierwiastkowa Włosów to badanie diagnostyczne oceniające stan odżywienia organizmu, z niego dowiecie się jakie niedobory i nadmiary makro i mikroelementów ma Wasz organizm. Zastosowanie się do diety wspartej suplementacją i aktywnością fizyczną pozwoli na zachowanie odpowiedniej równowagi metabolicznej.

uroda22

Polecamy również przeczytanie bloga dr. Puczkowskiego